Rejestracja

Formularz pozwala na rejestrację indywidualną, a także zgłoszenie grupy (dla grupy od 10 osób system naliczy zniżkę). Po dokonaniu rejestracji i opłaceniu udziału w konferencji system prześle bilet w postaci kodu QR na adres e-mail podany podczas rejestracji.

UWAGA: dopiero od ilości 10 osób w grupie system obliczy zniżkę

Oświadczenie o darowiźnie

Akceptacja regulaminów i oświadczeń:

Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Prosimy o akceptację poniższych zgód, jednocześnie informując, że brak akceptacji którejkolwiek ze zgód będzie uniemożliwiać rejestrację konta i zakup biletu na konferencję.


Regulamin

ZGODA RODZICA / OPIEKUNA PRAWNEGO:

Do zapłaty 0

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy w tym roku darmową aplikację na urządzenia mobilne. Po zainstalowaniu jej i zalogowaniu się (hasło otrzymacie w mailu rejestracyjnym) bilet w formie spersonalizowanego kodu QR będziecie mieć zawsze przy sobie. Dzięki aplikacji będziemy z Wami w kontakcie i zawsze jako pierwsi będziecie mieć dostęp do ciekawych materiałów, informacji i wszystkich niespodzianek, jakie dla Was przygotowaliśmy!!!

Aplikacja umożliwia stały podgląd agendy, przedstawia sylwetki mówców, pozwala na poznanie innych uczestników konferencji i aktywne tworzenie relacji w formie zdjęć i komentarzy. Bądźcie w stałym kontakcie z nami i twórzmy wspólnie 24/7!!!